Існує поширена точка зору, що у чоловіка бажання вступити в статевий контакт є у будь-який час, і лише жінка схильна до змін настрою, що може призводити до зниження лібідо. Насправді ситуація виглядає не так райдужно для представників сильної статі. Чоловіче лібідо часто зазнає різноманітних випробувань. Статевий потяг може повністю зникати або значно знижуватись під впливом таких чинників, як депресія, погіршення самопочуття, стреси, неправильне харчування.
У результаті дискомфорт відчуває не лише чоловік, який завжди був упевнений у своїх можливостях, але й партнерки, які вважають, що проблема в них. Якщо чоловік втрачає потяг, то жінка сприймає це як втрату колишньої пристрасті та любові. Лібідо у чоловіків є таким же чутливим до зовнішнього впливу фактором, як і у жінок. З цієї причини реалізувати статевий потяг вдається лише за наявності хорошої фізичної форми та відмінного психічного самопочуття.
Як підтримувати статевий потяг чоловікам?
Зниження лібідо є біологічно зумовленим процесом, до якого призводить сукупність чинників. Потяг дозволяє задовольнити потребу будь-якого живого організму до самовідтворення. Якщо людина стає заручником хвороб і стресів, то вони призводять до зниження статевого потягу. Враховуючи особливості життєвого циклу сучасної людини, до негативних чинників додається низька активність. У результаті серйозні зміни стають помітними у все молодшому віці. Якщо раніше низький потяг був долею чоловіків від 50 років, то сьогодні з цим можуть стикнутись і чоловіки у 30 років.
Чоловік, якому небайдуже власне сексуальне здоров’я, повинен подбати про корекцію способу життя. Для цього потрібно забезпечити:
здоровий і повноцінний відпочинок;
відмову від шкідливих звичок;
підвищення фізичної активності;
перехід до правильного харчування.
Якщо самостійні спроби покращити стан потенції не дають бажаного результату, слід звернутись до спеціаліста, який призначить правильну терапію. У ряді випадків ефективним є моделювання поведінки, яке проводить психотерапевт. Також можуть знадобитись препарати для зміни співвідношення гормонів в чоловічому організмі. Для зміцнення ослаблених м’язів застосовують зміцнюючі фізіопроцедури.
Як підвищити лібідо у чоловіків у стислі терміни?
Для цього вам достатньо звернутись до нашої компанії, яка вже багато років пропонує своїм клієнтам високоякісні таблетки для потенції. Вони відзначаються природною дією на статеву систему, тому не викликають звикання. Усі медикаменти успішно пройшли сертифікацію, а в нашому каталозі їхня вартість залишається демократичною.
Якщо було діагностовано зниження лібідо у чоловіків, то необхідно не просто змінити спосіб життя, але й дотримуватись певної гігієни статевого життя. Вона полягає у дотриманні певної дієти, виконанні фізичних вправ, переході до більш активного способу життя. Усі ці чинники в сукупності забезпечують чудовий ефект щодо підвищення статевого потягу.
Як впливає на лібідо правильне харчування?
Зміна раціону є одним з найважливіших кроків на шляху усунення проблем зі слабким сексуальним потягом. Дієта, яка необхідна людині, що страждає від низького лібідо, має бути насичена білками. Також слід додати до раціону більше полівітамінів. Насичення раціону вітамінами позитивно впливає на безліч функцій організму, а гарне самопочуття та висока самооцінка допоможуть підняти лібідо.
Особливу увагу слід приділити вітаміну Е. Зниженню лібідо може передувати погіршення прохідності судин. Для усунення проблеми можна скористатися препаратами та продуктами, багатими на Омега-3 і Омега-6. Підхід до перегляду свого життя повинен бути комплексним, щоб ефект зберігся надовго.
Коли потрібно звернутись до лікаря-сексолога?
Окремо слід звернути увагу на черговість звернення до лікаря, який зможе провести діагностику статевої системи та визначити її поточний стан і потреби. Особливо важливо отримувати консультації фахівця на початку статевого життя. Потрібно не лише привчити себе до контрацепції, але й уміти правильно користуватись презервативом. Невдалий досвід на самому початку активного сексуального життя може призвести до різних фобій, а також стати причиною зниження самооцінки, що позначиться на всьому подальшому житті.
Звернення до лікаря може знадобитись чоловікам, які вирішили знайти партнера для створення сім’ї. Для цього сьогодні існує ціла система, до якої входять різноманітні фактори, що впливають на подальший вибір партнера для шлюбу. Правильний вибір другої половинки дозволяє уникнути потреби у процедурі розлучення, яка буде витратною не лише з фінансової, але й з емоційної точки зору.
Послуги спеціаліста будуть потрібні тим парам, які вирішили завести дитину. Робота з лікарем дозволяє отримати уявлення про те, як змінюються ролі подружжя під час очікування та народження дитини, а також зберегти інтимність. Вагітність є тривалим процесом, і чоловіку стає досить складно контролювати свої сексуальні пориви, що нерідко призводить до появи інтрижок, а довіра між подружжям зникає. Окрім фізичних факторів, які призводять до безпліддя, не слід забувати про психологічні проблеми.
Психологічне безпліддя, на жаль, не є вигадкою. Банальна неготовність пари до зачаття призводить до того, що закохані звертаються за ЕКЗ, так і не переконавшись у можливості природного зачаття. Як бути в подібній ситуації? Досвідчений лікар знайде способи, які дозволять оптимізувати інтимне життя, додати до нього більше оргастичних відчуттів, щоб зробити зачаття більш імовірним процесом.
Але при виборі спеціаліста завжди потрібно бути вкрай уважним. Існують лікарі-сексологи і просто сексологи. Лікарі — це люди, які мають відповідну спеціальність. Сексологом же може стати практично будь-хто, кому подобається займатись такою роботою, тому про професійний рівень консультацій не йдеться. Якщо звернутись до сексолога-лікаря, то він надасть відповідні документи про освіту за першою вимогою. Сертифікат, що підтверджує можливість роботи у сфері сексології, видається на 5 років, а отримати його можуть лише представники відповідної професії. Водночас індивідуальні переваги також потрібно враховувати. Чоловіку має бути комфортно на прийомі у лікаря-сексолога, у чому можна переконатись уже на першій консультації.