Віагра
Сіаліс
Левітра
СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ
НАШІ ПЕРЕВАГИ

Тільки ЯКІСНА і ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ (сертифікати додаються)

Співпрацюємо з лікарями і лікарнями

Найбільший асортимент в Україні

Доставка по всій Україні (оперативна і безкоштовна при замовленні від 700 грн.)

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

ПРАЦЮЄМО ПО ВСЬОМУ СВІТУ

Зручний спосіб оплати

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Ознайомлюватися з асортиментом продукції на сайті.

Телефонуйте до нашого лікаря-консультанта, або оформляйте замовлення на сайті!

Відправляємо товар в день замовлення.

Чи отримуєте і перевіряєте товар, потім оплачуєте його.

Залишаєтеся задоволені, так як ми дуже цінуємо своїх клієнтів і ніколи не підводимо їх.

Препарати для підвищення потенції

Якість життя будь-якого чоловіка перебуває в тісному зв'язку з його інтимним життям. Проблеми з ерекцією стають проблемою в статевого життя чоловіки і часом, змушують його звертатися до спеціальних засобів, як препарати для підвищення потенції. Згідно з дослідженнями, у кожного 4-5-го чоловіка середніх років виникають проблеми в сексуальному житті через різних факторів. Саме тому, фармакологи приділяють так багато часу виробництва засоби підвищення потенції у чоловіків. Що ж являють собою препарати для підвищення потенції ви зможете дізнатися, прочитавши цю статтю.

Препарати для підвищення потенції - це фармакологічні засоби підвищення потенції, а також усунення порушеною здатності відтворювати ерекцію. Нездатність до якісної ерекції має безліч причин, але більшість з них цілком реально подолати за допомогою якісних медичних препаратів які ви можете придбати на сайті 1-pharm.com.ua, що відносяться до групи засоби підвищення потенції.

Причини проблеми

Препарати для підвищення потенції

Існує величезна кількість причин виникнення проблем з потенцією у чоловіків. Їх можна умовно поділити на причини фізіологічного і медичного характеру.

До ряду причин фізіологічного характеру можна віднести фізичну втому або погане харчування. 

Причини медичного характеру набагато складніше, такі можна виправити лише візитом до лікаря і прийомом певних медикаментів. Препарати для підвищення потенції призначаються доктором в залежності від наявності конкретні порушень в організмі.

До ряду ендокринних порушень відносяться гіпогонадизм. Говорячи більш простими словами, це означає недостатній рівень тестостерону в крові чоловіка. Також до них відносяться вікові зміни, такі як андрогенний, порушення функції щитоподібний залози, гіперпролактинемія, гиперкортицизм. Все це має вплив на збільшення потенції.

Збільшення потенції

Є ще безліч причин, такі як механічні пошкодження тазових нервів, недостатнє кровопостачання судин статевого члена, психологічний стан, побічні дії вже прийнятих на той момент медикаментів, а також нездоровий спосіб життя (часте вживання алкогольних напоїв, наркотиків, куріння, часта мастурбація).

Медичні засоби для підвищення потенції - не єдиний спосіб, який дає збільшення потенції. Медична рада: коли є підозри або не виключена психологічна причина в нездатності провести ерекцію, розглядається необхідність візиту до психолога.

Прийом препаратів для підвищення потенції один з найбільш простих і ефективних методів, що дають збільшення потенції. Робота в створенні ефективних засобів для підвищення потенції зробила істотний прогрес в 1983 р, коли британський фізіолог і доктор наук Джайлз Бріндлі, продемонстрував викликану речовиною фентоламин ерекцію свого статевого члена шокованій аудиторії Американської Урологічної Асоціації. Цей ефект встановив основи для більш пізніх розробок фармакологічних препаратів впливають на збільшення потенції.

Групи препаратів

Збільшення потенції

Залежно від певного основного хімічної речовини, препарати для підвищення потенції можна умовно поділити на групи:

  1. Засоби підвищення потенції, з вмістом варденафілу - це синтетична речовина, що використовується для лікування проблем з ерекцією. Висока популярність препаратів на основі варденафілу, пояснюється їх значною ефективністю при практично повній відсутності серйозних побічних ефектів. 
  2. Препарати для підвищення потенції на основі йохимбина - алкалоїду, який видобувається з кори дерева йохимбе, що росте в африканських зонах. Головний ефект, який дають препарати для підвищення потенції - істотне збільшення потенції. Побічних ефектів практично немає, і обгрунтовано це тим, що речовина має природне походження. У рідкісних випадках, може спостерігатися запаморочення або підвищення артеріального тиску.
  3. Засоби підвищення потенції з основною речовиною кантаридином - синтетичним аналогом одержуваного з шпанських мушок речовини, що впливає на збільшення потенції. Кантаридин насправді, є сильнодіючою отрутою і не застосовується в медицині, проте є основним елементом в складі деяких препаратів, що мають вплив на збільшення потенції.

На нашому сайті ви можете вибрати різні засоби підвищення потенції, а також переглянути детальну інформацію про них.