Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Купити Левітра 40 мг

Левитра 40

Левітра 40 (лат Levitra) - лікарський препарат, який має сильний ефект на організм чоловіка. Він допомагає всім чоловікам з проблемами імпотенції, еректильної дисфункції, збільшує тривалість статевого контакту, підсилює збудження. Якщо ви страждаєте однією з вище перерахованих проблем, тоді купуйте препарат Левітра 40 і з великою впевненістю приступайте до поліпшення свого сексуального життя.

Після прийому лікарського препарату ефект помітний вже через 30-40 хвилин, а тривалість дії засобу - 13-16 годин. Протягом цього часу ви будете мати природну ерекцію, море збудження. Час кожного статевого акту збільшиться в кілька разів від 20 до 60 хвилин (все залежить від віку чоловіка і здоров'я статевого апарату). Ерекція з'являється природно від зовнішніх впливів на ерогенні зони. Період відновлення між статевими актами становить від 20 до 30 хвилин.

Принцип дії таблеток Левітра 40

Активною речовиною лікарського засобу Левітра 40 є Варденафіл. Він сприяє розширенню судин статевого органу чоловіка, знижує напругу в м'язах пеніса і малого таза. Тим самим збільшуючи збудження і даруючи чоловікові природну ерекцію.

Форма дженерика Левітра 40 - таблетки. Їх рекомендують приймати за пів години до запланованого сексуального контакту. Добова доза - 1 таблетка (40 мг). Таблетки приймають по 1 шт., запиваючи рясно звичайною водою.

Корисні властивості Левітра

Препарат Левітра 40 не викликає залежності, його можна приймати щодня, курс прийому не обмежений.

Левітра 40 протипоказання

Для споживачів препарату є ряд обмежень, які варто брати до уваги. Левітра 40 забороняється до прийому пацієнтам з: проблемами серцево-судинної системи, пацієнтам, які мають проблеми з печінкою, нирками, пацієнтам з деформацією статевого органу.

Заходи застереження

Вживання лікарського препарату Левітра 40 забороняється разом зі спиртними напоями, жирною їжею, вони знижують ефект активної речовини препарату Варденафіла.

Побічні дії

Побічні ефекти проявляються аналогічно з препаратами цієї спрямованості. Ними можуть бути запаморочення, болі в голові, нудота, біль у ділянці нирок.

Щоб отримати нормальне сексуальне життя, з усіма радощами, варто придбати препарат Левітра 40. Просто залиште заявку на сайті і, або зателефонуйте за номером телефона.

Купить Левитра 40 мг

Спеціалізоване лікування проблем з потенцією вже давно проводиться із застосуванням таблеток Левітра. Препарат встиг зарекомендувати себе з кращого боку, забезпечуючи швидке і якісне лікування проблем на різних стадіях розвитку. З цієї причини представники сильної статі прагнуть купити Левітра 40 мг. Завдяки численним клінічних випробувань вдалося довести, що даний препарат дозволяє підвищити потенцію і відновити потужну ерекцію. Прийом таблеток відбувається перорально.

Вигідна пропозиція

Ви можете купити Левітра 40 мг за доступною ціною. Ми готові запропонувати для вас вигідні умови. Замовлення буде доставлений в короткі терміни. Ми пропонуємо вам замовити препарат на нашому сайті прямо зараз. Виробництвом препарат займається відомий фармакологічний концерн з Індії. Купити Левітра 40 мг можна без рецепта. Таблетки відрізняються підвищеною концентрацією варденафілу, який є активною речовиною. З цієї причини покупці можуть бути впевнені в швидкому і якісному впливі на організм. Таке дозування діє безвідмовно.

Чоловікам, які страждають від еректильної дисфункції, варто купити Левітра 40 мг. Препарат дозволяє знову випробувати приємні відчуття під час статевого контакту. Ви зможете позбутися від невпевненості в своїх силах.

Фармакологічні властивості

В першу чергу купити Левітра 40 мг слід через його активний компонент варденафілу. Саме він впливає на кровообіг в малому тазу. Коли відбувається статева стимуляція, цей компонент забезпечує придушення ферменту фосфодіестерази-5. Це призводить до підвищення ЦГМФ, а також збільшує приплив крові до пеніса. Саме так чоловік і може отримати потужну ерекцію природного характеру.

Купити Левітра 40 мг не слід:

  • жінкам;
  • неповнолітнім юнакам;
  • людям з хворобами серця.

Потрібно зауважити, що препарат не зможе забезпечити вас бажаним ефекту, якщо не підкріпити його сексуальною стимуляцією. Купити Левітра 40 мг можна за вигідною ціною. Препарат починає впливати на організм після 40 хвилин з моменту прийому. Ерекція буде зберігатися протягом 10 годин. Приймати препарат краще за все за годину до сексу, але можна і раніше. Таблетку потрібно ковтати, запиваючи водою, не розкушувавши. Якщо ви вирішили купити Левітра 40 мг вперше, то можете використовувати лише пів таблетки.